Mācītājs Kaspars Žavners

Draudžu derība

Nu jau ir pagājuši gandrīz trīs gadi kopš mēs bijām uzsākuši ceļu uz derību ar draudzi Transformation Center Sietlā, ASV, kur mācītāji ir Andrejs un Svetlana Šapovalovi.

Šie trīs gadi nebija viegli, taču mēs piedzīvojām ļoti daudz gandarījuma mirkļus, kad redzējām, ka viens pēc viena mūsu mērķi tiek sasniegti. Izveidojās brīnišķīga, saliedēta, vienota un Kristum nodevusies komanda, novadītas vairākas konferences ar dažādiem mācītājiem no derības draudzēm, uzsākti inkaunteri. Un nu, beidzot arī šogad līderu samitā tiekam oficiāli uzņemti draudžu derībā.

Slava un pateicība Dievam par Viņa žēlastību un mīlestību, ko varam baudīt ne vien paši, bet arī redzēt kā citu cilvēku dzīves mainās mūsu draudzē 'Brīvības Centrs”.

Es ticu, ka šis ir tikai sākums lielām un brīnišķīgām lietām, kuras mūs vēl sagaida! Dievs ir uzticams un labs vienmēr!

 

Freedom Center 3 gadu dzimšanas dienas konference 01.12.-03.12.2017

Decembra sākumā draudze "Brīvības Centrs" svin savu 3.dzimšanas dienu. Šogad, kā katru gadu notiks draudzes dzimšanas dienai veltīta konference. 1., 2. un 3.decembrī notiks Dievkalpojumi, kuros kalpos mācītāji no Vācijas - Aleksejs un Elīna Maškovi. Dieva uzrunāti, viņi atsaucās ielūgumam un kalpos šajos datumos draudzē, Hospitāļu ielā 5a, 3.stāvā. 1.decembrī Dievkalpojums notiks plkst. 19.00. 2.decembrī plkst. 11.00 un 18.00. 3.decembrī plkst. 12.00! Visi mīļo gaidīti. Vairāk informācijas mājaslapā www.brivibascentrs.lv vai pa tālruni:2 9562847

Augšamceltā pravieša Boba Džonsa liecība

Tas notika 1975.gada 7.augustā. Es braucu savā mašīnā un pēkšņi neparasta gaisma piepildīja manas mašīnas salonu. Pēc tam es izdzirdēju Tā Kunga balsi, kas pravietoja par mūsu zemes dzīves nākotni. Viņš teica, ka tehnoloģiskā progresa paātrinājums nenesīs cilvēkiem nekādu labumu, tā kā ļaunums sāks izplatīties vēl ātrāk. Homoseksuālistu vidū parādīsies jaunas slimības, kuras nebūs iespējams izārstēt. Tiks izpostītas ģimenes un šķiršanās skaits pieaugs daudzkārtīgi, tāpēc, ka vīri būs vairāk uzticami savām egoistiskajām iegribām nekā sievām un bērniem. Medicīnas tehnoloģijas kļūs arvien modernākas vēl nedzimušu bērnu nogalināšanai un aborti kļūs par veselu plūsmu.

Lasīt tālāk ...

G12 SAMITS!

Katru gadu rudenī Lietuvā, Kauņā notiek G12 draudžu līderu samits. Tā ir kā konference, uz kuru atbrauc praktiski visi TCCI derības draudžu mācītāji, līderi un kalpotāji. Konferencē, protams, var piedalīties jebkurš, taču vairāk tā ir vērsta uz mācītājiem un līderiem. Konferencēs pārsvarā sludina mācītājs Andrejs Šapovalovs un arī citi derības draudžu mācītāji – šoreiz Alberts un Polianka Togobickie no G12Lietuva draudzes.

Lasīt tālāk ...

Mācītājs Kaspars Žavners

      

   

Kristiešu draudze

Ieraksti no konferences

Ieraksti no konferences

Free counters!

statistics from 08.11.2015