Mācītājs Kaspars Žavners

Esmu dzimis 1984.gada 9.jūnijā, Rīgā. Jau bērnībā mamma man stāstīja par Dievu, pēc tam, kad pati bija nākusi pie ticības. Redzēju izmaiņas mammas dzīvē un arī noticēju, ka Dievs ir. Sāku ik vakaru lūgt Dievu, arī pa dienu runājos ar Viņu, taču Bībeli nelasīju un pēc Dieva principiem toreiz vēl nedzīvoju. Es turpināju dzīvot pasaulīgu dzīvi un man ļoti sāka neveikties visās dzīves jomās. Neapzinājos to, kādas ir grēka sekas un tā dzīvojot, nonācu līdz savas dzīves zemākajam punktam un jutos kā pilnīgs neveiksminieks.

Kādu dienu mamma mani aizveda uz draudzi, taču tajā Dievkalpojumā es neko nesapratu un manu sirdi nekas neaizskāra. Taču mani paaicināja uz jauniešu pasākumiem tajā draudzē un es aizgāju. Ieraudzīju tos jauniešus, kuri likās tik priecīgi laimīgi un veiksmīgi un tas man lika domāt par to, ka es vēlos to, kas ir viņiem. Arī mācītāja sprediķis mani ļoti uzrunāja, jo viņš sludināja pret reliģiju un par dzīvām attiecībām ar Dievu. Tur mani iedrošināja lasīt Bībeli. Un tā 19 gadu vecumā es apzināti pieņēmu Jēzu Kristu par savu Kungu un Glābēju. Lasot Bībeli man nāca spēcīgas atklāsmes un es sāku saprast Dieva iestādītos principus dzīvē, par to, kas ir labs un kas nē, kas ir grēks un kas ir dzīvība. Un es arī sāku dzīvot pēc šiem principiem.

Mana dzīve radikāli izmainījās. Dievs mani atbrīvoja no dažādām atkarībām. Es no pilnīga neveiksminieka kļuvu par līderi. Iepriekš man nebija nekādi mērķi manā dzīvē, bet tad Dievs iedeva manai dzīvei jēgu un arī parādījās pirmie mērķi.

Jau 12 gadus esmu kristietis, sekoju Dievam, kalpoju Viņam un garīgi pieaugu. Ilgu laiku draudzē biju slavēšanas kalpošanā, taču meklējot Dievu vairāk, dzenoties pēc dzīvības, patiesības un patiesi atdodot visu savu dzīvi Viņa rokās, Dievs mani aicināja būt par mācītāju un nedaudz vēlāk arī uzrunāja sākt savu kalpošanu. Pagāja kāds laiks un tad, 2014.gada novembrī, esot konferencē Lietuvā ar mācītāju Andreju Šapovalovu, Dievs mani uzrunāja sākt draudzi G12 RIGA un virzīties uz derību ar mācītāja Šapovalova draudzi Transformation Center ASV.

Dievs ir dzīvs un Viņš ir licis greizsirdību manā sirdī pret to, ka Dieva bērni tiek pievilti ar reliģiju. Pret to un arī pret grēka važām Dievs mani ir aicinājis cīnīties, atraisot Viņa godību šeit uz zemes! Man sāp sirds, skatoties uz to, cik nespēcīgi un nomākti ir kristieši. Bet es ticu, ka Dieva draudze var celties spēkā, brīva no visām važām! Es ticu, ka Jēzus ir tas pats vakar, šodien un mūžīgi! Lasot Bībeli redzu, kādā spēkā staigāja pirmā draudze un es ticu, ka pēdējo laiku draudze staigās vēl lielākā spēkā un darīs tos darbus, ko Jēzus darīja un vēl lielākus! 

 

Mācītājs Kaspars Žavners

      

   

Kristiešu draudze

Ieraksti no konferences

Ieraksti no konferences

Free counters!

statistics from 08.11.2015