Esmu dzimis 1984.gada 9.jūnijā, Rīgā. Esmu precējies ar brīnišķīgu sievu, Kristīni un kopā mēs audzinam mūsu meitiņu, Annu. Jau bērnībā mamma man stāstīja par Dievu, pēc tam, kad pati bija nākusi pie ticības. Es redzēju izmaiņas mammas dzīvē un noticēju, ka Dievs ir. Sāku ik vakaru lūgt Dievu, arī pa dienu runājos ar Viņu, taču Bībeli nelasīju un pēc Dieva principiem toreiz vēl nedzīvoju. Es turpināju dzīvot pasaulīgu dzīvi un man ļoti sāka neveikties visās dzīves jomās. Neapzinājos to, kādas ir grēka sekas un tā dzīvojot, nonācu līdz savas dzīves zemākajam punktam un jutos kā pilnīgs neveiksminieks.

 Kādu dienu mamma mani aizveda uz draudzi, taču Dievkalpojuma laikā es neko nesapratu un manu sirdi nekas neaizskāra. Tad mani uzaicināja uz jauniešu pasākumiem  draudzē un es nolēmu turp aiziet. Ieraudzīju tur jauniešus, kuri izskatījās tik priecīgi, laimīgi un veiksmīgi, un es sapratu, ka vēlos to, kas ir viņiem. Arī mācītāja sprediķis mani ļoti uzrunāja, jo viņš sludināja par dzīvām attiecībām ar Dievu. Tur mani iedrošināja lasīt Bībeli. Un tā, 19 gadu vecumā es apzināti pieņēmu Jēzu Kristu par savu Kungu un Glābēju. Lasot Bībeli man nāca spēcīgas atklāsmes un es sāku saprast Dieva ieliktos principus dzīvē, par to, kas ir labs un kas nē, kas ir grēks un kas ir dzīvība, līdz ar ko sāku dzīvot pēc šiem principiem.  Mana dzīve radikāli izmainījās. Dievs mani atbrīvoja no dažādām atkarībām. Es no pilnīga neveiksminieka kļuvu par līderi. Iepriekš manā dzīvē nebija nekādu mērķu, bet tad Dievs iedeva manai dzīvei jēgu un tad arī parādījās pirmie mērķi.

Daudzus gadus es sekoju Dievam, centos iepazīt Viņu vairāk. Ilgu laiku draudzē biju slavēšanas kalpošanā, taču meklējot Dievu vairāk, dzenoties pēc dzīvības, patiesības un patiesi atdodot visu savu dzīvi Viņa rokās, Dievs mani aicināja būt par mācītāju un nedaudz vēlāk arī uzrunāja sākt savu kalpošanu. Pagāja kāds laiks un tad, 2014.gada nogalē Dievs mani uzrunāja sākt draudzi “Brīvības centrs”. Arī manai sievai, Kristīnei atsaucās sirdī šis aicinājums no Dieva. 

Uzsākot kalpošanu sapratām, ka nevaram būt vieni un tāpēc gadu gaitā esam izveidojuši ciešas attiecības un arī draudzību ar vairākiem mācītājiem,līderiem un kalpotājiem. 

 Mēs ar sievu kā mācītāji esam ASV draudzes “Bētele” līderu tīklā. Regulāri sazināmies ar citiem līderiem no “Bēteles” draudzes tīkla šeit Eiropā, iepazīstam viens otru, iedrošinām, mācāmies, dalāmies arī ar grūtībām un izaicinājumiem, lūdzam kopā, esam sadraudzībā.  Kā arī esam ASV draudzes “Transformation center church international” derības draudze.

2019.gada rudenī, esot Jeruzalemē, lūgšanu namā 24/7, Dievs uzrunāju manu sirdi par to, lai Latvijā arī būtu šāda veida kalpošana. Un 2020.gada janvārī savu darbību Latvijā, Rīgā uzsāka arī “Latvijas lūgšanu nams”. 

Daudzus gadus es darbojos arī “Latvijas kristīgajā radio”. Sludinu “Vakara svētbrīžos”, vadu raidījumu “Vakara sarunas”. 

Mana sirds deg par Latviju un latviešu tautu – lai tā iepazītu vēl vairāk Dievu, mūsu glābēju Jēzu Kristu. Lai katram latvietim Jēzus Kristus būtu Kungs, kurš atdeva savu dzīvību par mūsu grēkiem, lai mēs saņemot pilnīgu žēlastību, dziedināšanu, brīvību, Viņa beznosacījuma mīlestību spētu katrs individuāli un kā nācija ieiet mūsu “apsolītajā zemē”. 

Es katram novēlu pieņemt šo Dieva mīlestību, kas mums atklājusies caur Jēzu Kristu, pieņemt Viņa žēlastību un piedošanu, jo zinu, ka Viņš ir labs Tēvs un iedos katram un mūsu Latvijai pašu labāko, kas Tēvam ir priekš saviem bērniem!